Påmelding VÅRTUREN Melsheia LØRDAG 14. april kl 11.00

Startkontingent kr. 100.- pr deltaker. Husk startnummeret eller 25 kroner til startnummer dersom du ikke allerede har kjøpt dette
I landeveisritt kan terrengsykkel brukes og kjøres som egen ”klasse”.

Fornavn(*)

Etternavn(*)

Bedrift(*)
Vennligst fyll inn navn på din arbeidsgiver

Klasse(*)

RBIK start nr
Skriv RBIK start nummer dersom du har dette

Sikkerhetskode(*)

Påmeldte

Nr Fornavn Etternavn Klasse Bedrift RBIK start nr
1 Stig Laland M40-44 Nordic Steel as 17 {Merknader:value}
2 Dag Skjæveland M45-49 Velux 102 {Merknader:value}
3 Dag Olaf Aastebøl M45-49 Kinly 61 {Merknader:value}
4 Bjørn Andersen M55-59 Scantech As 82 {Merknader:value}
5 Cato Thingbø-Støldal M35-39 Kinly AS {Merknader:value}
6 Truls Haugen M40-44 Akerbp {Merknader:value}
7 Thomas Byberg M35-39 AkerSolutions 111 {Merknader:value}
8 Jarle Laihinen M30-34 COWI AS {Merknader:value}
9 Anders Bøen M30-34 Metallteknikk 124 {Merknader:value}
10 Eirik Skåra M30-34 Trucknor 74 {Merknader:value}
11 Jeanette Johannessen K30-34 Team Byberg 34 {Merknader:value}
12 Jan-Ivar Nygaard M55-59 Ålgårds Auto 203 {Merknader:value}
13 Terje Byrkjedal M40-44 Aibel {Merknader:value}
14 Agnieszka Derbich K35-39 Time kommune {Merknader:value}
15 Dag Arnesen M45-49 Statoil BIL 81 {Merknader:value}
16 Kenneth Stokkeland M45-49 mnemonic {Merknader:value}
17 Alice Pussacq K30-34 Schlumberger {Merknader:value}
18 Thomas Kvalevåg M35-39 Skretting Bil {Merknader:value}
19 Lars Brovold M50-54 Skanska 56 {Merknader:value}
20 Rune Holmen M40-44 Odfjell {Merknader:value}
21 Geir Ravndal M50-54 Sinus Elektro AS 992 {Merknader:value}
22 Steffen Horpestad M40-44 Block Berge Bygg 217 {Merknader:value}
23 Audun Ove Olsen M65-69 Pensjonist (Nav) 301 {Merknader:value}
24 Andreas Penne Nygård M35-39 Bore Ungdommsskule {Merknader:value}
25 Brit Brustveit K50-54 Sandnes kommune 1000 {Merknader:value}
26 Erik Evensen M50-54 Asko Rogaland {Merknader:value}
27 Helge Willy Espeland M50-54 MRC Global 11 {Merknader:value}
28 Erling Kristiansen M40-44 Feltek/ Bros Test Team 160 {Merknader:value}
29 Gaute Brådli M50-54 Tine 183 {Merknader:value}
30 Kjetil Borsheim M30-34 Wintershall norge as 36 {Merknader:value}
31 Tor Øverås M55-59 Aker Solutions 95 {Merknader:value}
Resultat 1 - 31 av 31

Påmeldte

Tor Øverås
Kjetil Borsheim
Gaute Brådli
Erling Kristiansen
Helge Willy Espeland
Erik Evensen
Brit Brustveit
Andreas Penne Nygård
Audun Ove Olsen
Steffen Horpestad
Geir Ravndal
Rune Holmen
Lars Brovold
Thomas Kvalevåg
Alice Pussacq
Kenneth Stokkeland
Dag Arnesen
Agnieszka Derbich
Terje Byrkjedal
Jan-Ivar Nygaard
Jeanette Johannessen
Eirik Skåra
Anders Bøen
Jarle Laihinen
Thomas Byberg
Truls Haugen
Cato Thingbø-Støldal
Bjørn Andersen
Dag Olaf Aastebøl
Dag Skjæveland
Stig Laland
Resultat 1 - 31 av 31

Terminliste

loader

Kommende aktiviteter

Ingen oppføringer er funnet